Belgische Berner Sennenclub
B.B.S.C. vzw
Club belge du Bouvier Bernois
C.B.B.B. asbl

Home Berner Sennenhond
Bouvier Bernois
Bernese Mountain Dog
De Club
Le Club
The Club
Fokkerij
Élevage
Breeding
Shows
Expositions
Foto's
Photos
Pictures
Links Contact








































Showuitslagen / Résultats des Expos / Show Results

Als u op een Belgische show aanwezig bent, kan u de resultaten van alle aanwezige honden doorgeven via de.redactie@berner-sennen.be.  Een foto van de BOB en BOS kan eveneens geplaatst worden.

Si vous êtes présent à une exposition belge, vous pouvez passer tous les résultats des chiens présents par de.redactie@berner-sennen.be.  Des photos du BOB et BOS peut être placé aussi.

 
International Dog Show Mechelen (B) - 18/08/2019
Judge: Mr. Christian Jouanchicot (FR)

Minor puppy class males:

Scooby van de Frontzate: 1 VP

Junior class males:

Ravel van 't Hayka's Hof: 1 EX - Best Junior
Reynaert de Zandvijver: 2 VG

Open class males:

Pélé van 't Maroyke: 1 EX - CAC - CACIB - BOS
Qito From Dream World: 2 VG

Champion class males:


Ch. Hamilton de Llobu Astur: 1 EX - RCAC - RCACIB
Ch. Odys Majowy Skarbiec: 2 EX

Minor Puppy class females:

Spirit de Zandvijver: 1 VP - Best Minor Puppy
Pandora du Haras de la Ferme Bleue: 2 VP

Junior class females:

Rosie van de Frontzate: 1 EX
Reenai Beauty of Bern: 2 EX
Robijn de Zandvijver: 3 EX

Open class females:

Piaff van 't Stokerybos: 1 £Ex - CAC - CACIB - BOB
Panda van Danshoeve: 4 EX
Pocahontas van 't Maroyke: 3 EX

Champion class females:

Ch. Quicky de Zandvijver: 1 EX - RCAC - RCACIB
Ch. Alpenspirit Share The Spirit aka Apple: 2 EX
Ch. Prada van 't Maroyke: 3 EX

Veteran class females:

Kato van Danshoeve: 1 EX - Best Veteran























































 
International Dog Show Mechelen (B) - 17/08/2019
Judge: Mrs. Noreen Clarke (IRL)

Minor puppy class males:

Scooby van de Frontzate: 1 VP - Best Minor Puppy
Bernsego Mcflurry: 2 VP

Puppy class males:

Kühe Kühe Caspar: 1 VP - Best Puppy

Junior class males:

Ravel van 't Hayka's Hof: 1 EX - Best Junior
Reynaert de Zandvijver: 2 EX

Open class males:

Qito From Dream World: 1 EX - RCAC - RCACIB

Champion class males:


Ch. Odys Majowy Skarbiec: 1 EX - CAC - CACIB - BOS

Minor Puppy class females:

Bernsego Maple Syrup: 1 VP

Junior class females:

Cinderella Emeral Alpiu Slenis: 1 EX
Ranou von Praelenda: 2 EX
Robijn de Zandvijver: 3 EX

Intermediate class females:

Bernsego Kismet: EX

Open class females:

Panda van Danshoeve: 1 EX - RCAC - RCACIB
Millenium Star Rafaella For Bernsego: 2 EX
Myra de Zandvijver: 3 EX

Champion class females:

Ch. Alpenspirit Share The Spirit aka Apple: 1 EX - CAC - CACIB - BOB
Ch. Prada van 't Maroyke: 2 EX
Ch. Quicky de Zandvijver: 3 EX

Veteran class females:

Kato van Danshoeve: 1 EX - Best Veteran




























































 
International Dog Show Liège (B) Golden Dog Trophy - 28/07/2019
Judge: Mrs. Galyah Litova (BUL)

Puppy class males:

Prince Of Pleasure Swiss Kiss: 1 VP - Best Puppy
Bagolyvari Berni Iron Boy: 2 VP

Junior class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 EX
Ravel van 't Hayka's Hof: 2 EX

Open class males:

Alpellas Beuys: 1 EX - CAC - CACIB - BOB
Pélé van 't Maroyke: 2 EX
Millenium Star Limoge: 3 EX
Ortego de Zandvijver: 4 EX

Champion class males:


Ch. Hamilton de Llobu Astur: 1 EX - RCAC - RCACIB

Baby class females:

Alpellas Fleur d'Oranger: 1 VP - Best Minor Puppy

Puppy class females:

Shadow de Zandvijver: 1 VP

Junior class females:

Glamorous Gucci van 't Mariahoefke: 1 EX - Best Junior
Millenium Star Suzetta: 2 EX
Rosie van de Frontzate: 3 EX

Intermediate class females:

Bernsego Kismet: 1 EX

Open class females:

Elanora Ebbey van 't Mariahoefke: 1 EX - RCAC - RCACIB
Pocahontas van 't Maroyke: 2 EX
Piaff van 't Stokerybos: 3 EX
Power van Danshoeve: 4 EX
Queen Love van 't Maroyke: EX
Bernsego Zarelli Ardesia: VG

Champion class females:

Ch. Quicky de Zandvijver: 1 EX - CAC - CACIB - BOS
Prada van 't Maroyke: 2 EX
Onaya van 't Maroyke: 3 EX
































































 
International Dog Show Liège (B) Benelux Winner - 27/07/2019
Judge: Mrs. Dagmar Klein (RO)

Puppy class males:

Bagolyvari Berni Iron Boy: 1 VP - Best Puppy

Junior class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 EX - Best Junior

Open class males:

Pélé van 't Maroyke: 1 EX - CAC - CACIB - BOS
Millenium Star Limoge: 2 EX

Champion class males:


Ch. Odys Majowy Skarbiec: 1 EX - RCAC - RCACIB

Baby class females:

Scandal van 't Maroyke: 1 VP - Best Minor Puppy
Lord of Berners Seisme: 2 VP

Puppy class females:

Shadow de Zandvijver: 1 VP

Junior class females:

Rosie van de Frontzate: 1 EX

Intermediate class females:

Bernsego Kismet: 1 EX - CAC - CACIB - BOB

Open class females:

Pocahontas van 't Maroyke: 1 EX
Power van Danshoeve: 2 EX
Bernsego Zarelli Ardesia: 3 EX
Queen Love van 't Maroyke: 4 VG

Champion class females:

Ch. Quicky de Zandvijver: 1 EX - RCAC - RCACIB
Prada van 't Maroyke: 2 EX
Onaya van 't Maroyke: 3 EX

























































 
National Dog Show Lommel (B) - 01/06/2019
Judge: Mr. Ferenc Gröschi (H)

Baby class males:

Prince of Pleasure Swiss Kiss: 1 VP
Swizzy Bears Rudolf: 2 VP

Puppy class males:

Kühe Kühe Caspar: 1 VP - Best Puppy

Junior class males:

Rakker van 't Pachthof: 1 EX
Reynaert de Zandvijver: 2 EX

Intermediate class males:

Qai de Zandvijver: 1 VG
Qliff My Wolly Bear: 2 VG

Open class males:

Tulipanos Berni Pluto: 1 EX - RCAC
Poll de Zandvijver: 2 EX
Al Capone Duch Wrzosowisk: 3 EX

Champion class males:


Ch. Picasso van 't Stokerybos: 1 EX - CAC - BOS
Ch. Odys Majowy Skarbiec: 2 EX
Ch. Öreghegyi-Mackö Pepino: 3 EX

Baby class females:

Siënna van 't Hayka's Hof: 1 VP - Best Baby
Stien van de Neere Maethe: 2 VP

Puppy class females:

Riona van de Samaika: 1 VP

Junior class females:

Romina van 't Maroyke: 1 EX - Best Junior
Chelsey Alpiu Slénis: 2 EX

Intermediate class females:

Quicky de Zandvijver: 1 EX - CAC - BOB

Open class females:

Qwynta Mira van 't Stokerybos: 1 EX - RCAC
Power van Danshoeve: 2 EX
Ninon de Lavallée des Oursons: 3 EX
Quona van 't Pachthof: 4 EX
Pocahontas van 't Maroyke: VG
Priscilla van 't Maroyke: VG
Lady's Mountain Phaedra: VG





































































 
International Dog Show Gent (B) - 05/05/2019
Judge: Mr. Gustaaf Van den Bosch (B)

Baby class males:

Bagolyvari Berni Iron Boy: 1 VP - Best Baby

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Intermediate class males:

Qliff My Wolly Bear: 1 EX
Platon Alexberns: 2 EX

Open class males:

Platini van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB
Tulipanos Berni Pluto: 2 VG

Champion class males:

Ch. Odys Majowy Skarbiec: 1 EX - CAC - CACIB - BOB

Puppy class females:

Terra de Bern Remy Martina: 1 VP

Junior class females:

Rani van 't Pachthof: 1 EX - Best Junior
Romina van 't Maroyke: 2 EX
Rosie van de Frontzate: 3 EX

Intermediate class females:

Quicky de Zandvijver: 1 EX
Qwyntha van Bangais: 2 EX

Open class females:

Pocahontas van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB
Power van Danshoeve: 2 EX
Priscilla van 't Maroyke: 3 EX
Lady's Mountain Phaedra: 4 EX

Champion class females:

Ch. Oukje van 't Pachthof: 1 EX - CAC - CACIB - BOS

Veteran class females:

Gemma My Wolly Bear: 1 EX - Best Veteran




























































 
International Dog Show Gent (B) - 04/05/2019
Judge: Mr. J. Eberhardt (G)

Baby class males:

Bagolyvari Berni Iron Boy: 1 VP - Best Baby
Kühe Kühe Caspar: 2 VP

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Intermediate class males:

Qliff My Wolly Bear: 1 VG

Open class males:

Alpallas Beuys: 1 EX - CAC - CACIB - BOS
Qondor Polderwind: 2 VG
Platini van 't Maroyke: 3 VG
Tulipanos Berni Pluto: 4 VG

Puppy class females:

Terra de Bern Remy Martina: 1 VP
Romi Beauty of Bern: 2 VP

Junior class females:

Romina van 't Maroyke: 1 EX - Best Junior
Rihanna My Wolly Bear: 2 EX
Venezia Dogonic Marzenia: 3 VG
Vita Dogonic Marzenia: 4 VG
Raina van 't Galgenhoekske: VG

Intermediate class females:

Quicky de Zandvijver: 1 EX
Lusion Ice Cream Mocca: 2 EX
Jambobear Ruslana: 3 EX

Open class females:

Power van Danshoeve: 1 EX - CAC - CACIB - BOB
Pocahontas van 't Maroyke: 2 EX
Priscilla van 't Maroyke: 3 EX
Lady's Mountain Phaedra: 4 VG

Veteran class females:

Ch. Onaya van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB - Best Veteran


























































 
International Dog Show Antwerpen (B) - 14/04/2019
Judge: Mrs. S. Radziuk (BY)

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Junior class males:

Bruce van de Ruitertroef: 1 EX
Cooper Alpiu Slenis:2 VG

Intermediate class males:

Qliff My Wolly Bear: 1 EX - CAC - CACIB - BOS

Open class males:

Pele van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB

Minor puppy class females:

Robijn de Zandvijver: 1 VP - Best Minor Puppy

Puppy class females:

Rapunsel de Zandvijver: 1 VP
Terra de Bern Remy Martina: 2 VP

Junior class females:

Romina van 't Maroyke: 1 EX - Best Junior - BOB
Rihanna My Wolly Bear: 2 EX

Intermediate class females:

Quicky de Zandvijver: 1 EX - CAC - CACIB
Qatho van de Neere Maethe: 2 EX
Qolette van de Neere Maethe: 3 EX

Open class females:

Pocahontas van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB
Maxima's Kingdom Onassis: 2 EX
Prada van 't Maroyke: 3 EX

Veteran class females:

Ch. Onaya van 't Maroyke: 1 EX - Best Veteran























































 
International Dog Show Antwerpen (B) - 13/04/2019
Judge: Mr. I. Juhasz (HU)

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Junior class males:

Raoul du Rève de Coline: 1 EX

Intermediate class males:

Al Capone Duch Wrzosowisk: 1 EX
Qliff My Wolly Bear: 2 EX

Open class males:

Hamilton de Llobu Astur: 1 EX - CAC - CACIB - BOS
Millenium Star Limoges: 2 EX - RCAC - RCACIB
Qondor Polderwind: 3 EX

Champion class males:

Ch. Odys Majowy Skarbiec: 1 EX

Minor puppy class females:

Robijn de Zandvijver: 1 VP - Best Minor Puppy

Puppy class females:

Ranou von Praelenda: 1 VP
Rapunsel de Zandvijver: 2 VP

Junior class females:

Lusion Ice Cream Mocca: 1 EX
Vendetta Pride of Justin: 2 VG
Remember A Day du Rève de Colline: 3 VG

Intermediate class females:

Quicky de Zandvijver: 1 EX - CAC - CACIB - BOB
Qisha My Wolly Bear: 2 EX

Open class females:

Qwynta Mira van 't Stokerybos: 1 EX - RCAC - RCACIB
Quina vom Gipfelfeuer: 2 EX
Prada van 't Maroyke: 3 EX

























































 
International Dog Show Weelde (B) - 17/03/2019
Judge: Mrs. Bürgi Regula (SWI)

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Junior class males:

Bruce van de Ruitertroef: 1 EX
Cooper Alpiu Slénis: 2 VG
Qai de Zandvijver: 3 VG

Intermediate class males:

Al Capone Duch Wrzosowisk: 1 VG
Qliff My Wolly Bear: 2 VG

Open class males:

Presley van 't Stokerybos: 1 EX - CAC - CACIB - BOB
Qondor Polderwind: 2 EX - RCAC - RCACIB

Minor puppy class females:

Robijn de Zandvijver: 1 VP - Best Minor Puppy
Swizzy Bears Robin Rosie: 2 VP

Puppy class females:

Ranou von Praelenda

Junior class females:

Lusion Ice Cream Mocca: 1 EX - Best Junior
Bernsego Kismet: 2 EX
Quicky de Zandvijver: 3 EX
Ya Ya van 't Rijkerspark: 4 EX
Cinderella Emeral Alpiu Slenis: VG
Qollette van de Neere Maethe: VG
Rosie van de Frontzate: VG
Venezia Dogonic Marzenia: VG
Vita Dogonic Marzenia: VG

Intermediate class females:

Qwynta Mira van 't Stokerybos: 1 EX - CAC - CACIB - BOS
Niaouli des Roches du Mettey: 2 EX
Qisha My Wolly Bear: 3 EX
Qiki vom Gipfelfeuer: 4 EX
Quba van de Klaverhoeve: VG

Open class females:

Qloë van de Neere Maethe: 1 EX - RCAC - CACIB
Kayah van 't Stokerybos: 2 EX
Quina vom Gipfelfeuer: 3 EX
Pluche de Zandvijver: 4 VG
Qadira Polderwind: VG


































































SHOWRESULTATEN - SHOWRESULTS 2018


Showkalender
Calendrier des Expos
Show Calendar


Showuitslagen
Résultats des Expos
Show Results



Uitslagen BBSC
Résultats CBBB
Results BBMDC
 

© Belgische Berner Sennenclub - Club belge du Bouvier Bernois 2017          Webdesign & maintenance: Dogsite.be

JOIN US ON FACEBOOK