Belgische Berner Sennenclub
B.B.S.C. vzw
Club belge du Bouvier Bernois
C.B.B.B. asbl

Home Berner Sennenhond
Bouvier Bernois
Bernese Mountain Dog
De Club
Le Club
The Club
Fokkerij
Élevage
Breeding
Shows
Expositions
Foto's
Photos
Pictures
Links Contact








































Showuitslagen / Résultats des Expos / Show Results

Als u op een Belgische show aanwezig bent, kan u de resultaten van alle aanwezige honden doorgeven via de.redactie@berner-sennen.be.  Een foto van de BOB en BOS kan eveneens geplaatst worden.

Si vous êtes présent à une exposition belge, vous pouvez passer tous les résultats des chiens présents par de.redactie@berner-sennen.be.  Des photos du BOB et BOS peut être placé aussi.

 
International Dog Show Gent (B) - 05/05/2019
Judge: Mr. Gustaaf Van den Bosch (B)

Baby class males:

Bagolyvari Berni Iron Boy: 1 VP - Best Baby

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Intermediate class males:

Qliff My Wolly Bear: 1 EX
Platon Alexberns: 2 EX

Open class males:

Platini van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB
Tulipanos Berni Pluto: 2 VG

Champion class males:

Ch. Odys Majowy Skarbiec: 1 EX - CAC - CACIB - BOB

Puppy class females:

Terra de Bern Remy Martina: 1 VP

Junior class females:

Rani van 't Pachthof: 1 EX - Best Junior
Romina van 't Maroyke: 2 EX
Rosie van de Frontzate: 3 EX

Intermediate class females:

Quicky de Zandvijver: 1 EX
Qwyntha van Bangais: 2 EX

Open class females:

Pocahontas van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB
Power van Danshoeve: 2 EX
Priscilla van 't Maroyke: 3 EX
Lady's Mountain Phaedra: 4 EX

Champion class females:

Ch. Oukje van 't Pachthof: 1 EX - CAC - CACIB - BOS

Veteran class females:

Gemma My Wolly Bear: 1 EX - Best Veteran




























































 
International Dog Show Gent (B) - 04/05/2019
Judge: Mr. J. Eberhardt (G)

Baby class males:

Bagolyvari Berni Iron Boy: 1 VP - Best Baby
Kühe Kühe Caspar: 2 VP

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Intermediate class males:

Qliff My Wolly Bear: 1 VG

Open class males:

Alpallas Beuys: 1 EX - CAC - CACIB - BOS
Qondor Polderwind: 2 VG
Platini van 't Maroyke: 3 VG
Tulipanos Berni Pluto: 4 VG

Puppy class females:

Terra de Bern Remy Martina: 1 VP
Romi Beauty of Bern: 2 VP

Junior class females:

Romina van 't Maroyke: 1 EX - Best Junior
Rihanna My Wolly Bear: 2 EX
Venezia Dogonic Marzenia: 3 VG
Vita Dogonic Marzenia: 4 VG
Raina van 't Galgenhoekske: VG

Intermediate class females:

Quicky de Zandvijver: 1 EX
Lusion Ice Cream Mocca: 2 EX
Jambobear Ruslana: 3 EX

Open class females:

Power van Danshoeve: 1 EX - CAC - CACIB - BOB
Pocahontas van 't Maroyke: 2 EX
Priscilla van 't Maroyke: 3 EX
Lady's Mountain Phaedra: 4 VG

Veteran class females:

Ch. Onaya van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB - Best Veteran


























































 
International Dog Show Antwerpen (B) - 14/04/2019
Judge: Mrs. S. Radziuk (BY)

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Junior class males:

Bruce van de Ruitertroef: 1 EX
Cooper Alpiu Slenis:2 VG

Intermediate class males:

Qliff My Wolly Bear: 1 EX - CAC - CACIB - BOS

Open class males:

Pele van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB

Minor puppy class females:

Robijn de Zandvijver: 1 VP - Best Minor Puppy

Puppy class females:

Rapunsel de Zandvijver: 1 VP
Terra de Bern Remy Martina: 2 VP

Junior class females:

Romina van 't Maroyke: 1 EX - Best Junior - BOB
Rihanna My Wolly Bear: 2 EX

Intermediate class females:

Quicky de Zandvijver: 1 EX - CAC - CACIB
Qatho van de Neere Maethe: 2 EX
Qolette van de Neere Maethe: 3 EX

Open class females:

Pocahontas van 't Maroyke: 1 EX - RCAC - RCACIB
Maxima's Kingdom Onassis: 2 EX
Prada van 't Maroyke: 3 EX

Veteran class females:

Ch. Onaya van 't Maroyke: 1 EX - Best Veteran























































 
International Dog Show Antwerpen (B) - 13/04/2019
Judge: Mr. I. Juhasz (HU)

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Junior class males:

Raoul du Rève de Coline: 1 EX

Intermediate class males:

Al Capone Duch Wrzosowisk: 1 EX
Qliff My Wolly Bear: 2 EX

Open class males:

Hamilton de Llobu Astur: 1 EX - CAC - CACIB - BOS
Millenium Star Limoges: 2 EX - RCAC - RCACIB
Qondor Polderwind: 3 EX

Champion class males:

Ch. Odys Majowy Skarbiec: 1 EX

Minor puppy class females:

Robijn de Zandvijver: 1 VP - Best Minor Puppy

Puppy class females:

Ranou von Praelenda: 1 VP
Rapunsel de Zandvijver: 2 VP

Junior class females:

Lusion Ice Cream Mocca: 1 EX
Vendetta Pride of Justin: 2 VG
Remember A Day du Rève de Colline: 3 VG

Intermediate class females:

Quicky de Zandvijver: 1 EX - CAC - CACIB - BOB
Qisha My Wolly Bear: 2 EX

Open class females:

Qwynta Mira van 't Stokerybos: 1 EX - RCAC - RCACIB
Quina vom Gipfelfeuer: 2 EX
Prada van 't Maroyke: 3 EX

























































 
International Dog Show Weelde (B) - 17/03/2019
Judge: Mrs. Bürgi Regula (SWI)

Puppy class males:

Reynaert de Zandvijver: 1 VP - Best Puppy

Junior class males:

Bruce van de Ruitertroef: 1 EX
Cooper Alpiu Slénis: 2 VG
Qai de Zandvijver: 3 VG

Intermediate class males:

Al Capone Duch Wrzosowisk: 1 VG
Qliff My Wolly Bear: 2 VG

Open class males:

Presley van 't Stokerybos: 1 EX - CAC - CACIB - BOB
Qondor Polderwind: 2 EX - RCAC - RCACIB

Minor puppy class females:

Robijn de Zandvijver: 1 VP - Best Minor Puppy
Swizzy Bears Robin Rosie: 2 VP

Puppy class females:

Ranou von Praelenda

Junior class females:

Lusion Ice Cream Mocca: 1 EX - Best Junior
Bernsego Kismet: 2 EX
Quicky de Zandvijver: 3 EX
Ya Ya van 't Rijkerspark: 4 EX
Cinderella Emeral Alpiu Slenis: VG
Qollette van de Neere Maethe: VG
Rosie van de Frontzate: VG
Venezia Dogonic Marzenia: VG
Vita Dogonic Marzenia: VG

Intermediate class females:

Qwynta Mira van 't Stokerybos: 1 EX - CAC - CACIB - BOS
Niaouli des Roches du Mettey: 2 EX
Qisha My Wolly Bear: 3 EX
Qiki vom Gipfelfeuer: 4 EX
Quba van de Klaverhoeve: VG

Open class females:

Qloë van de Neere Maethe: 1 EX - RCAC - CACIB
Kayah van 't Stokerybos: 2 EX
Quina vom Gipfelfeuer: 3 EX
Pluche de Zandvijver: 4 VG
Qadira Polderwind: VG


































































SHOWRESULTATEN - SHOWRESULTS 2018


Showkalender
Calendrier des Expos
Show Calendar


Showuitslagen
Résultats des Expos
Show Results



Uitslagen BBSC
Résultats CBBB
Results BBMDC
 

© Belgische Berner Sennenclub - Club belge du Bouvier Bernois 2017          Webdesign & maintenance: Dogsite.be

JOIN US ON FACEBOOK